Visos prekės

Trapecinė skarda T-35 plus sienoms

Trapecinė skarda T-35 plus sienoms


Techniniai duomenys

Bendras plotis: 1085 mm
Dengiamas (naudingas) plotis: 1065 mm
Plieninės skardos storis: 0,5-0,75 mm
Rekomenduojamas ilgis: max 12000 mm
Profilio aukštis: 35 mm

Spalvos

RAL:

Superior HB:

Mat ThyssenKrupp:

Relief Ice Crystal:

HPS

Kitos

* Dėl kitų spalvų reikia teirautis.
** Spalvos pateikiamos ekrane gali skirtis nuo tikrų dėl skirtingo spalvų atvaizdavimo.

Žaliavos

Plieninės skardos pjūvis su padengimu SUPERIOR HB NAUJOVĖ!

SUPERIOR HB nauja ilgalaikė danga PREMIUM POŁYSK klasės, maišyta su akrilu ir poliesterio laku – dangos storis 50 mikronų

Pladur® Wrinkle -stambiagrūdė, įvairių spalvų, 2 sluoksnių, ne mažiau kaip 35 mikronų storio danga.

Pladur® Relief iceCrystal– skardos su patentuota paviršiaus struktūra, primenančia ledo kristalus, padengtos 3 sluoksniais, ne mažiau kaip 36 mikronų storio.

Powłoka Zm EcoProtect – modernizuota ir pagerinta metalinė danga, kuriai naudojamas naujoviškas cinko ir magnio lydinys vietoje ligšiolinės cinko dangos. Pasižymi patobulinta apsauga ir ilgesniu patvarumu.

Poliester Cinkuotos skardos yra populiariausios stogo skardinės dangos. Dabar naudojamos cinkuotos skardos, iš abiejų pusių antikoroziniais gruntiniais arba organiniais dažais padengtos skardos. Paskutinis sluoksnis yra svarbiausias, nes suteikia spalvą ir faktūrą bei jį veikia išorės veiksniai.

Colorcoat HPS200®Ultra

NAUDOJAMAS IŠBANDYTAS IR TIK FIRMOJE „tata steel” (corus) TAIKOMAS METALINIS SLUOKSNIS „Galvalloy”,–kurį sudaro 95 % cinko ir 5 % aliuminio mišinys, užtikrinantis puikią apsaugą nuo korozijos, net ir pjautinių briaunų. Colorcoat HPS200®Ultra Organinio sluoksnio storis yra 200 mm.

  • dukart ilgesnis spalvos ir blizgesio patvarumas, palyginti su plastisol sluoksniu
  • nepalyginamas pjautinių briaunų patvarumas
  • 40 metų CONFIDEX® garantija
  • gaminiui nereikia patikrų ir priežiūros
  • ilgiausias garantuojamas patvarumas

Alucinkas AZ185
Aliucinkas – tai karštojo galvanizavimo būdu, primenančiu karštąjį cinkavimą, iš abiejų pusių aliuminio ir cinko lydiniu padengta skarda. Aliucinkas atitinka griežčiausius skardų atsparumo atmosferinei ir drėgnos aplinkos korozijai reikalavimus. Atskirų lydinio sudedamųjų dalių sudėtis procentais – 55 % aliuminio, 43,4 % cinko ir 1,6 % silicio – leidžia pasiekti didelį atsparumą korozijai dėl cinko katodinės apsaugos ir aliuminio ekranavimo efekto sąveikos. Firma „Blachotrapez“ gamyboje naudoja tik aliucinką, kurio masė 185 g/m2 (produktui suteikiama 25 metų garantija).

  • 2–6 kartus didesnis atsparumas atmosferinei korozijai (priklausomai nuo aplinkos agresyvumo)
  • daug geresnis sluoksnio plastiškumas pjautinių briaunų katodinė apsauga
  • atsparumas aukštesnei temepratūrai (iki 315 °C be jokių sluoksnio pokyčių)
  • mažesnis svoris (iki 3 %) palyginti su karštuoju būdu cinkuotu plienu
  • didesnis atsparumas „Salt Spray Test“ atveju

Stogo (sienų) dangų ilgaamžiškumas pagal tipą

Poliester standard (blizgi) Profiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms, stogui) 10 metų
PLADUR® Wrinkle mat ThyssenKrupp ZM EcoProtect® PLADUR® Poliester RAL Premium ThyssenKrupp ZM EcoProtect® Profiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms, stogui) 25 metai
PLADUR® Relief IceCrystal ThyssenKrupp ZM EcoProtect® Profiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms, stogui) 35 metai
Alucynk Profiliuota trapecinė skarda, Blachy na obróbki, Plieninė danga (sienoms, stogui) 25 metai
Colorcoat HPS200®Ultra* Profiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms, stogui) iki 40 metų
SUPERIOR HB Profiliuota trapecinė skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms, stogui) 30 metų

Atsisiuntimui

Priedai

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.