Visos prekės

Skardinės stogo čerpės JANOSIK

Skardinės stogo čerpės Janosik
– NAUJIENA!


Skardinės stogo čerpės JANOSIK yra mūsų naujausias produktas – unikalus ir novatoriškas produktas su unikaliu dizainu. Išeities taškas dizainui buvo originalaus dizaino medinių čerpių forma – tradicinę dangą vaizduojama Podolės architektūroje, bet taip pat ir kituose Lenkijos regionuose. Kaip rezultatas, darbas buvo sukurtas JANOSIK skardos čerpes, kurios pasižymi aukščiausia kokybe. Formos, tekstūros nesiskiria nuo medinių čerpių. Pristatomas gaminys pasižymi ne tik unikalia išvaizda, bet ir žemomis eksploatavimo išlaidomis. Stogas dengtas su šia medžiaga atitinka paviršių padengtu keraminėmis plytelėmis. Skardinės stogo čerpės JANOSIK puikiai prilygsta originalui, turinčios Zakopane stiliaus ir šiuolaikinės architektūros prielaidas, pagerina visą stogo estetiką ir suteikia aplinkai harmoniją. Skardinių čerpių privalumai yra jų patrauklumas, funkcionalumas ir lengvumas. Pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dekoratyviniu stiliumi.

Techniniai duomenys

Bendras plotis:1222 mm
Dengiamas (naudingas) plotis:1170mm
Skardos storis:0,5 mm
Profilio aukštis:6 mm
Lanksto aukštis:35 mm
Modulio ilgis:380mm
Modulių kiekis vienam kvadratiniam metrui:2,247/m2

Žaliavos

Pladur® Relief Wood –  skarda su patentuota paviršiaus struktūra imituojanti medienos dangą, 3 sluoksnių padengimo sistema, sluoksnio storis min. 36 mikronų

Stogo (sienų) dangų ilgaamžiškumas pagal tipą

PLADUR® Relief Wood ThyssenKrupp ZM EcoProtect® Skardos malksnos, stogo panelė 35 metai

Atsisiuntimui

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.