Visos prekės

Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis

Valcuojamas profilis

Techninė informacija

Naudingas plotis:545-880 mm
Lakšto storis:0.45-0.70 mm
Profilio aukštis:25 mm
Gaminyje naudojamos medžiagos:Zn, Pe, Pur, PVC, Cu, TiZn, Al
Spalvos:Spalvos pagal RR, RAL
Maksimalus ilgis:12 m
Skardinė stogo danga Valcuojamas profilis

Valcuojama stogo danga – tai viena iš seniausių metalinių stogų formų, kuri iki šių laikų yra geriausias sprendimas sudėtingoms stogų konstrukcijoms. Šios stogo dangos įsigijimas, atsižvelgiant į jos tvirtumą (patikimumą), yra ilgalaikė ir teisinga investicija.

AB «Marupes Metalmeistras» siūlo įsigyti valcuojamą stogo dangą su dvigubu užlenkimu kraštuose. Atsižvelgiant į stogo konstrukciją galima rinktis profilius su lygiu paviršiumi arba su dvejomis standžiomis briaunomis.

Gaminant valcuojamą stogo dangą galim pakeisti profilio plotį nuo 220 iki 880 mm, tačiau praktikoje daugiausia naudojami profiliai yra 545 mm pločio.

Lakštai tvirtinami metalinėmis skobomis. Tai reiškia, jog metalinis lakštas nepraduriamas. Pritvirtinant skoba prie lentos, naudojami cinkuoti varžtai arba vinys. Minimalus skobų kiekis yra 5 vnt./m2. Vidutiniai tvirtinimo tarpai tarp skobų – 400 mm. Jeigu pastato stogas yra vėjuotoje teritorijoje (vietovėje), rekomenduojami tvirtinimo tarpai yra 300 mm. Siūlių užlenkimai tvirtinami specialiu prietaisu su voleliu arba mediniu plaktuku.

Pagrindinė valcuojamos skardos danga yra sausa, antiseptikais apdirbta lenta. Lentos skerspjūvis 25x100mm, stogo šlaite atstumas tarp lentų 25-60mm (priklausomai nuo stogo konstrukcijos ir šlaito). Stogo šlaitams, keteroms, lietvamzdžiui, kaminui ar liukui reikalinga tvirta medinė danga.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.