Visos prekės

Metalinės čerpės profilis ERIC

Metalinės čerpės profilis ERIC

Techninė informacija

Naudingas plotis:400 x 245mm
Svoris:0,74 kg
Profilio storis:0.5 mm
Gaminyje galimai naudojamos medžiagų rūšys:Zn, Pe, Cu, TiZn, Pur
Spalvos:Spalvos pagal RR ir RAL
Aprašymas:Čerpės gali būti pagamintos su ventiliacinėmis angomis
Metalinės čerpės profilis ERIC

Pagrindinė stogo dangos “Eric” medžiaga yra plienas su karšto cinkavimo technologiniu padengimu ir padidintu sluoksniu apsauginiu dažų padengimu(50 mikronų). Dėka tokio padengimo stogo danga “Eric” yra ypač atspari visų tipų krituliams ir atmosferos poveikiui bei korozijai.

Plieninės Čerpės “Eric” turi specialią, patentuotą montavimo sistemą, kuri užtikrina lengvą ir greitą montavimą.

Montuojant šias Metalmaster čerpes stogo šlaito nuolydis turi būti ne mažesnis kaip 28 laipsniai. Stogo pagrindas (apipjaustytos lentos ar vandeniui atspari fanera) turi būti mažiausiai 20 mm storio.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.